• 40 05 40 07

Hold inn CTRL-knappen (CMD ⌘ på mac). Trykk samtidig på + for å for å forstørre siden, eller - for å forminske siden.

Sentralbord

Tlf: 40 05 40 07

Mail: bpa@mio.no

Daglig leder

Nina Bjørum

Tlf: 93 41 13 88

Mail: nina.bjorum@mio.no

BPA-rådgiver

Anders Nupen Hansen

Tlf: 97 64 32 32

Mail: anders.hansen@mio.no

BPA-rådgiver

Arne Olav Hope

Tlf: 90 04 37 37

Mail: arne.hope@mio.no

BPA-rådgiver

Guri-Anne Nesdal Egge

Tlf: 90 01 62 02

Mail: guri.anne.egge@mio.no

BPA-rådgiver

Jannicke Sivertsen

Tlf: 90 17 23 27

Mail: jannicke.sivertsen@mio.no

BPA-rådgiver

Karoline Myrland Hagen

Tlf: 40 23 37 45

Mail: karoline.hagen@mio.no

BPA-rådgiver

Linda Merete Åsheim

Tlf: 92 68 22 41

Mail: linda.asheim@mio.no

BPA-rådgiver

Lena E. Bjørklund

Tlf: 90 69 06 11

Mail: lena.bjorklund@mio.no

BPA-rådgiver

Lene Cecilie Brurås

Tlf: 98 86 45 74

Mail: lene.bruras@mio.no

BPA-rådgiver

Lise Udklit

Tlf: 97 97 20 55

Mail: lise.udklit@mio.no

BPA-rådgiver

Marianne Knudsen

Tlf: 97 68 26 39

Mail: marianne.knudsen@mio.no

BPA-rådgiver

Nina Anita Vennevik

Tlf: 90 08 50 55

Mail: nina.vennevik@mio.no

Du kan også sende oss en melding

Vi svarer deg i løpet av kort tid.

40 05 40 07

bpa@mio.no

Kontakt Mio BPA

Ved å trykke 'send meldingen' bekrefter du at du har lest og godtar personvernerklæringen