• 40 05 40 07

Hold inn CTRL-knappen (CMD ⌘ på mac). Trykk samtidig på + for å for å forstørre siden, eller - for å forminske siden.

Oslo

Besøksadresse: Karenslyst Allé 8B, 0278 Oslo

BPA-rådgiver

Anders Nupen Hansen

Tlf: 97 64 32 32

Mail: anders.hansen@mio.no

BPA-rådgiver

Lena E. Bjørklund

Tlf: 90 69 06 11

Mail: lena.bjorklund@mio.no

BPA-rådgiver

Linda Merete Åsheim

Tlf: 91 15 26 44

Mail: linda.asheim@mio.no

BPA-rådgiver

Lise Udklit

Tlf: 97 97 20 55

Mail: lise.udklit@mio.no

Haugesund

Besøksadresse: Haraldsgaten 190, 5525 Haugesund

BPA-rådgiver

Arne Olav Hope

Tlf: 90 04 37 37

Mail: arne.hope@mio.no

BPA-rådgiver

Jannicke Sivertsen

Tlf: 90 17 23 27

Mail: jannicke.sivertsen@mio.no

Trondheim

Besøksadresse: Falkenborgveien 1, 7044 Trondheim
Sirkus Shopping, 3 etasje

(permisjon)

BPA-rådgiver

Karoline Myrland Hagen

Tlf: 40 23 37 45

Mail: karoline.hagen@mio.no

BPA-rådgiver

Nina Anita Vennevik

Tlf: 90 08 50 55

Mail: nina.vennevik@mio.no

Bergen

Besøksadresse: Carl Konowsgate 34, 5162 Laksevåg

BPA-rådgiver

Lene Cecilie Brurås

Tlf: 98 86 45 74

Mail: lene.bruras@mio.no

Kristiansand

Besøksadresse: Stadionveien 21, 4630 Kristiansand

BPA-rådgiver

Kim Andre Bergin

Tlf: 92 80 63 53

Mail: kim.bergin@mio.no

Du kan også sende oss en melding

Vi svarer deg i løpet av kort tid.

40 05 40 07

bpa@mio.no

Kontakt Mio BPA

Ved å trykke 'send meldingen' bekrefter du at du har lest og godtar personvernerklæringen