• 22 50 60 60

Hold inn CTRL-knappen (CMD ⌘ på mac). Trykk samtidig på + for å for å forstørre siden, eller - for å forminske siden.

BPA

Tlf: 40 05 40 07

Mail: bpa@mio.no

Karenslyst allé 8B, 0278 Oslo

Kontakt avdeling

Omsorgstjenester

Tlf: 45 05 45 05

Mail: omsorg@mio.no

Karenslyst allé 8B, 0278 Oslo

Kontakt avdeling

Seniorbolig

Tlf: 95 08 56 49

Mail: bolig@mio.no

Haraldsgaten 190, 5525 Haugesund

Kontakt avdeling

Kontaktinformasjon til Mio Gruppen

Styreleder

Eli Sævareid

Tlf: 90 92 66 85

Mail: eli.saevareid@mio.no

Konsernsjef

Ragnhild Aase

Tlf: 40 04 76 40

Mail: ragnhild.aase@mio.no

Økonomisjef

Frode Tangen

Tlf: 95 28 32 06

Mail: frode.tangen@mio.no

Markeds- og myndighetskontakt

Arve Kambe

Tlf: 95 08 56 49

Mail: arve.kambe@mio.no

Fag- og kvalitetsansvarlig

Kirsti Rydningen

Tlf: 40 45 30 98

Mail: kirsti.rydningen@mio.no

Daglig leder Mio BPA

Nina Bjørum

Tlf: 93 41 13 88

Mail: nina.bjorum@mio.no

Daglig leder Mio omsorg

Katja Dilling

Tlf: 48 29 57 49

Mail: katja.dilling@mio.no

Daglig leder Mio bolig

Hilde Flaten

Tlf: 95 99 60 05

Mail: hilde.flaten@mio.no

Har du noen spørsmål?

Send oss en melding så svarer vi deg i løpet av kort tid. Du kan også kontakte oss på telefon, mail eller chat.

22 50 60 60

Kontakt@mio.no

Kontakt

Ved å trykke 'send meldingen' bekrefter du at du har lest og godtar personvernerklæringen